STÜDYO DENGE İLE YAZA MERHABA KAMPI
Tarih : 23 Mayıs 2019 – 26 Mayıs 2019

PROGRAM – İÇERİK
(Yoga – Nefes –Meditasyon ve Yogaya dair her şey) – Her seviyeye uygundur.
Kamp, 23 Mayıs Perşembe günü akşam saat 18:30 da Aylin @yogiaylin tarafından verilecek olan akşam dersi ile başlayacak. 26 Mayıs Pazar günü 07:30 da Bahar @vrindabahar tarafından verilecek sabah dersi sonrası yapacağımız kahvaltı ile sona erecektir.

Kızılbük Ahşap Evleri Datça’nın en güzel koylarından birine komşu olup on dönümlük bahçe üzerine kurulu muhteşem bir doğanın içinde yer alır. Bahçede keçiboynuzları, yaseminler, erikler, elmalar, çamlar, begonviller, zeytinler saymakla bitmeyecek kadar ağaç çeşidi var.

Konaklanacak evlerin bahçelerinde ağaç gölgelerinde oturma grupları ve hamaklar var. Ayrıca her evin de kendine ait bir bahçe alanı var.

Yüzmeyi sevenlere arkasında palmiyelerle süslü bir koy, alternatif istiyorum diyenlere ise zeytinlerin gölgelediği yüzme havuzu var.
Kızılbük Ahşap Evlerinde Yemekler günlük olarak taze ürünlerle hazırlanır.
Bahçeden meyve ve yeşillikler, özgür dolaşan tavuklardan yumurtalar, günlük tutulan balıklar, Ege-Akdeniz meze ve zeytinyağlıları, ev yemekleri ve ızgaralar ile üç öğün ziyafet sofraları kuracağız. Beş çaylarında kekler, börekler derkeeen…korkmayın kilo almayacağız…Çünkü Yoga yapacağız ☺

Günlük programımız nasıl olacak?
07.30 -09.30 Bahar ile bedenimizi keşfedeceğimiz, güçlendireceğimiz bir sabah uygulaması.

09:30 – 18:00 arası ; kahvaltı, öğle yemeği ve çay saatininde içinde olduğu serbest zaman dilimi.

18:30 – 20:30 Aylin ile dingin bir akşam uygulaması

Kızılbük Ahşap Evleri – Datça

http://www.kizilbukahsapevleri.com

Leave a Reply